Powerball instrukcja licznika


Przedstawiam dokładny opis funkcjonalności licznika, który niestety w wersji na płycie jest bardzo lakoniczny i ubogi w informacje dodatkowe. Instrukcja z płyty dostepna tu -> http://www.powerballs.com/cd/polish.htmlLicznik posiada dwa przyciski FCN (FunCtioN - funkcja) a także ON/CLR (CLeaR - wyczyść). Wyłączenie w tym modelu odbywa się samoczynnie kiedy żyroskop nie obraca się przez 40 sekund. Bateria podobno ma trzymać parę lat.


Pierwsza funkcja to "Przebieg" sesji. Pokazane jest tu ile set obrotów zostało wykonane. Każda jednostka równa się 100 obrotom więc wyświetlony wynik należy pomnożyć przez 100. Pozwala to równomiernie rozłożyć trening na obie ręce. Wciśnięcie klawisza ON/CLR zeruje licznik.Druga funkcja "Prędkościomierz". Pokazuje aktualną prędkość żyroskopu liczoną w obrotach na sekundę (wynik aktualizowany co sekundę)


Trzecia funkcja "Rekord" ma dwa tryby. W stanie spoczynku pokazuje najwyższy życiowy rekord (UWAGA: wciśnięcie klawisza ON/CLR na tej opcji w stanie spoczynku skasuje rekord życiowy!)
W czasie pracy pokazuje rekord sesji (to może być również rekord życiowy) wciśnięcie klawisza ON/CLR kasuje rekord sesji (rekord życiowy zostaje w pamięci urządzenia)Czwarta funkcja "Test siły" pokazuje sumę obrotów osiągniętą w danym przedziale czasowym (30/60/90 sekund). Przełączanie między czasami odbywa się poprzez wciskanie klawisza ON/CLR. Wynik kasuje się tym samym guzikiem.

Komentarze

Prześlij komentarz